Ostatnie wpisy

Zdrowy kręgosłup - jak nasze specjalistyczne turnusy mogą pomóc w bólach pleców

Zdrowy kręgosłup - jak nasze specjalistyczne turnusy mogą pomóc w bólach pleców

Zdrowy kręgosłup - jak nasze specjalistyczne turnusy mogą pomóc w bólach pleców

Pobyty "Zdrowy Kręgosłup" powstały jako odpowiedź na oczekiwania i sugestie naszych gości. Zmagasz się z problemami kręgosłupa? Zapraszamy na 14-dniowy pobyt zdrowotny z zabiegami "Zdrowy Kręgosłup" w ośrodku rehabilitacyjnym Jubilat w Wiśle. Jesteśmy tutaj, aby pomóc w poprawie Twojego zdrowia i samopoczucia.

Co oferujemy w ramach pobytu?

W ramach 14-dniowego pobytu oferujemy nie tylko zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie trzy razy dziennie, ale także konsultację lekarską na początku turnusu oraz konsultację z wykwalifikowanymi fizjoterapeutami, którzy pomogą w doborze najlepszych zabiegów dla Twojego kręgosłupa. Mamy do dyspozycji nowoczesną i bogato wyposażoną bazę zabiegową, a także miłą i fachową opiekę pracowników Pasażu Zdrowia.

Jakie zabiegi oferujemy?

Podczas 14-dniowego pobytu otrzymają Państwo aż osiem masaży leczniczych całego kręgosłupa, osiem indywidualnych gimnastyk z fizjoterapeutą, indywidualny program na siłowni Milon oraz osiem zabiegów ruchowych "Zdrowy Kręgosłup" ogólno-usprawniających w basenie. Dodatkowo, będziecie mogli skorzystać z seansów w tężni solankowej oraz wypożyczyć kije do Nordic Walking.

Jakie są dodatkowe korzyści?

Nie zapominamy również o programie rozrywkowo-wycieczkowym, który obejmuje wieczorki taneczne oraz wycieczki (dodatkowo płatne), a także bezpłatny dostęp do internetu WI-FI. Dzięki temu będziecie mieli okazję na oderwanie się od codzienności i naładowanie baterii.

Jakie są udogodnienia dla gości?

Nasi Goście mają również bezpłatny dostęp do basenu wewnętrznego z masażami wodnymi i masażerami ciśnieniowymi, tężni wewnętrznej z miejscem do relaksu, sauny suchej, sauny na podczerwień oraz siłowni z rowerkami, trenażerem, atlasem i bieżnią. Jesteśmy przekonani, że to pomoże w osiągnięciu jeszcze lepszych efektów zdrowotnych.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nie czekaj dłużej i zarezerwuj swój pobyt już dziś! Zadbaj o swoje zdrowie, popraw swój kręgosłup i zrelaksuj się w Jubilacie w Wiśle!

Często zadawane pytania:

Czy mogę skorzystać z pobytu zdrowotnego, jeśli nie mam problemów z kręgosłupem?

Tak, nasze pobyty zdrowotne są dostępne dla wszystkich, niezależnie od stanu zdrowia. Warto skorzystać z nich również profilaktycznie, aby zapobiec problemom z kręgosłupem w przyszłości.

Czy mogę skorzystać z innych zabiegów, niezwiązanych z kręgosłupem?

Tak, w naszym ośrodku oferujemy szeroki zakres różnych zabiegów rehabilitacyjnych i zdrowotnych. Szczegółowe informacje na ten temat można uzyskać na miejscu.

Czy mogę skorzystać z sauny i basenu, jeśli nie korzystam z zabiegów?

Tak, nasi goście mają bezpłatny dostęp do basenu wewnętrznego z masażami wodnymi i masażerami ciśnieniowymi, tężni wewnętrznej z miejscem do relaksu, sauny suchej, sauny na podczerwień oraz siłowni z rowerkami, trenażerem, atlasem i bieżnią.

Czy mogę zabrać ze sobą rodzinę?

Tak, nasz ośrodek jest przyjazny dla rodzin. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat możliwości zakwaterowania dla rodzin.

Czy mogę zarezerwować pobyt na inny termin niż 14 dni?

Tak, oferujemy różne opcje pobytów zdrowotnych, w tym krótsze pobyty. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

Zdrowy kręgosłup to podstawa dobrego samopoczucia i zdrowia. Dlatego warto zainwestować w siebie i skorzystać z naszych 14-dniowych pobytów zdrowotnych z zabiegami "Zdrowy Kręgosłup". Zapraszamy do Jubilata w Wiśle!

Kategoria: O ośrodku

Napisz opinię

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font:

Zadzwoń do nas

33 855 28 04

recepcja@jubilat.net.pl

Working hours of our store:

On weekdays:

Sobota:

Niedziela:

Od 08:00 do 21:00

Od 09:00 do 20:00

Od 10:00 do 19:00